جلد اول و دوم رمان ماه مه آلود

جلد اول و دوم رمان ماه مه آلود

رمان ماه مه آلود ( جلد اول و دوم )

رمان ماه مه آلود یه رمان جدید و متفاوت با قلم پخته و گیرا پرستو.س در ژانر عاشقانه و تخیلی هست که در مدت کمتر از ۳ ماه تونست ۵۰هزار خواننده جذب کنه و هر روز به این تعداد اضافه میشه .

خلاصه ای از رمان:

دنیا اون چیزی نیست که ما میبینیم.

ما چیزی رو میبینیم که باور داریم.

دختر آرومی که کنارت نشسته ، میتونه هر چیزی باشه غیر از آروم…

پسری که بهت کمک میکنه اگه بفهمی تو وجودش چه موجودیه شاید کابوس شبانه ات بشه…

و عشق … عشق همیشه پر از گل و پروانه نیست گاهی به داغی آتیش و به قدرت یه… یه چی ؟! هر چیزی ممکنه وقتی کنار گرگینه ها و خوناشام ها باشی.

این رمان راجب زندگی دختری به نام مهاست که با ورود به یه خانواده شلوغ کم کم با راز اون خانواده و اتفاقی که تو گذشته خودش افتاده آشنا میشه . اتفاقی که اونو وارد یه زندگی جدید و پر هیجان میکنه .

عاشقانه، رازآلود، ماوراطبیعی

بخشی از متن رمان :

به جایی که بودم نگاه کرد و وقتی منو ندید اطراف را نگاه کرد. یه دور چرخید و بو کشید. بعد لبخند زد و برگشت سمت منو گفت ” میبینم که خوب یاد گرفتی چی هستی”
صداش دورگه و خشدار شده بود . خم شد سمت منو دوباره گفت ” میدونی نمیتونی از دست من در بری”
تمام تلاشمو کردم بی صدا نفس بکشم. اما ضربان قلبم آروم نمیشد. مانی سرش را آورد سمت قلبمو گفت ” اینجاست… صداشو میشنوم…. میدونی میتونم با دستام قلبتو از سینه ات بکشم بیرون”
چشمامو بستم. کاش میشد گوشامم ببندم. نباید بزارم تمرکزمو بهم بزنه.حرکت دست مانی جایی که قلبم بود داشت عصبیم می کرد.
زیر لب گفت ” میدونی اون کسی که تو جنگل  بوسیدیش چه موجودیه “

به درخواست نویسنده لینک دانلود از سایت حذف گردید

 

دسته بندی : ادبیات و تاریخ و باستان فرمت فایل: ورد ( قابلیت ویرایش ) قسمتی از محتوی متن پروژه … تعداد صفحات : ۱۰ صفحه (( به نام آنکه ادب عشق را در زبانمان جاری ساخت )) فهرست مطالب. موضوعات صفحات مقدمه. چکیده ای از داستان. سووشون. قهرمان رمان. فصول رمان در چه محوری می باشد. نخستین فصل رمان. زری……… سه فصل آغازین. فصل چهارم. فصل پنجم. فصل دهم. فصل یازدهم. فصل‌های چهاردهم و پانزدهم. فصل شانزدهم. آخرین فصل رمان. چرا سووشو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.