مقاله درباره دیابت به همراه ترجمه فارسی و انگلیسی

مقاله درباره دیابت به همراه ترجمه فارسی و انگلیسی

مقاله آماده

درباره دیابت

به همراه ترجمه فارسی و انگلیسی

تعداد صفحات : ۳ صفحه

فرمت فایل : word قابل ویرایش

ترجمه : فارسی و انگلیسی

منبع : Magazines Ma American Journal of Public Health ( 21-oct-2014 )

مقدمه مقاله : 

دیابت چیست؟

اگر شما مبتلا به دیابت هستید مقدار گلوکز در خون شما بالاست.گلوکز نوعی قند است که بدن شما برای تولید انرژی از آن استفاده میکند.اما اگر مقدار ان در خون افزایش یابد میتواند باعث بیماری شود.

دو نوع دیابت وجود دارد: نوع۱ و نوع۲ این اطلاعات برای افرادی استکه مبتلا به دیابت نوع ۱ هستند.دیابت نوع ۱ معمولا در سنین بین ۱۰ تا ۱۹ سال( نوجوانی) اتفاق میافتد. همه انسان ها برای باقی ماندن سطح گلوکز خون در حد طبیعی به هورمونی به نام انسولین نیاز دارند. وقتی شما به دیابت نوع۱ مبتلا میشوید تولید انسولین در بدن شما متوقف میشود و یا مقدار آن بسیار کاهش میابد. این نوع دیابت با استفاده از انسولین قابل کنترل است بنابراین به آن دیابت وابسته به انسولین نیز گفته میشود.

برای دریافت متن کامل مقاله شامل متن فارسی و ترجمه انگلیسی بعد از پرداخت دریافت کنید .


مقاله آماده درباره دیابت به همراه ترجمه فارسی و انگلیسی تعداد صفحات : ۳ صفحه فرمت فایل : word قابل ویرایش ترجمه : فارسی و انگلیسی منبع : Magazines Ma American Journal of Public Health ( 21-oct-2014 ) مقدمه مقاله : دیابت چیست؟ اگر شما مبتلا به دیابت هستید مقدار گلوکز در خون شما بالاست.گلوکز نوعی قند است که بدن شما برای تولید انرژی از آن استفاده میکند.اما اگر مقدار ان در خون افزایش یابد میتواند باعث بیماری شود. دو نوع دیابت وجود دارد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.