پاورپوینت آشنایی با معماری معاصر

پاورپوینت آشنایی با معماری معاصر

پاورپوینت آشنایی با معماری معاصر شامل ۳۷ اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

چکیده:

فرانک اون گهری در ۲۸ فوریه ۱۹۲۹ در تورنتو کانادا متولد شد. نام مذهبی اش ابراهیم بود و محض خنده او را ماهی ( (fish صدا می کردند. بلافاصله پس از جنگ دوم جهانی کانادا را ترک کرد و با خانواده اش در لوس آنجلس اقامت گزید، آن هم نه در یک خانه ی ویلایی واقع در حومه سرسبز شهر که در مرکز شهری با تراکم جمعیت بالا و خطرناک.
در کالیفرنیا نام خانوادگی اش را از گلدبرگ تغییر داد و تا اندازه ای با محیط سینمایی درخشان هالیوود آشنا گردید. در سال ۱۹۵۲ در سن ۲۳ سالگی همچون اردکی بیرون از آب است. در این هنگام خانم آنیتاسنایدر با درآمدی معمولی برای تامین مخارج زندگی مستقل خویش با او آشنا گردید و ازدواج کرد و در یافتن مسیری برای زیستن با فروتنی به کمک وی شتافت.
در این پاورپوینت به بررسیرزندگی  فرانک اون گهری  ، می پردازیم .

.

فهرست:

عنوان

آشنایی با معماری معاصر

فرانک گهری

آثار وی

کتابخانه ی دانشگاه پرینستون

روند طراحی و اجرا

شکل‌ها و مصالح

نظرات دیگران درباره او

ساختمان IAC در نیویورک

تالار والت دیسنی» در لس‌آنجلس – کالیفرنیا

هتل مارکز دو ریسکال» در اسپانیا

پاورپوینت آشنایی با معماری معاصر
پاورپوینت آشنایی با معماری معاصر

نوع فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۳۷ اسلاید

لطفاً برای دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری معاصر روی تصویر زیر کلیک کنید و پس از ورد به سایت ایمیل و شماره تماستان را درج نموده و روی پرداخت و دانلود کلیک کنید

خرید و دانلود محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.